Najczęściej zadawane pytania

1. Otrzymałem wadliwy produkt, co teraz ?

Jeśli otrzymałeś wadliwy produkt prosimy o kontakt w celu wysłania wszystkich instrukcji. Jeśli towar który otrzymałeś jest wadliwy lub uległ uszkodzeniu w przeciągu 14 dni od otrzymania wymieniamy na nowy lub zwracamy pieniądze. W większości przypadków zamawiamy również kuriera na nasz koszt - nie musisz ponosić z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów.


2. Chcę zakupić telefon marki XIAOMI ale obawiam się o oprogramowanie.

Wszystkie telefony XIAOMI które mamy w ofercie posiadają oficjalne oprogramowanie producenta wraz z pełnym językiem polski. Telefony są bez sim locka i działają w każdej sieci.


3. Czy Produkty w ofercie sklepu wysyłane są z Polski ?

Tak wszystkie towary które posiadamy w ofercie wysyłane są z Polski, jeśli jest inaczej taka informacja jest zamieszczana w ofercie produktu. Czas wysyłki w przypadku 95 % zamówień nie przekracza 24 godzin od daty złożenia zamówienia.


4. Czy mogę zamówić towar telefonicznie / mailowo ?

Tak zamówienie można złożyć telefonicznie lub mailowo. Nie tracisz przy tym żadnych praw - niektórzy myślą, że aby mieć gwarancję/możliwość zwrotu zakup musi być dokonany w sklepie, otóż nie. Wszystkie prawa zostają zachowane.


5. Czy mogę śledzić przesyłkę w transporcie ?

Tak, po nadaniu przesyłki wysyłamy na maila numer trackingowy dzięki któremu możesz śledzić przesyłkę. W przypadku zakupu i wyborze formy wysyłki jako "list ekonomiczny" nie ma możliwości śledzenia przesyłki, taka przesyłka nie jest rejestrowana a czas doręczenia wynosi nawet 30 dni.


6. Co oznacza stanu telefonu oznaczony jako "REFURBISHED" ?

Jest to produkt przywrócony do stanu nowości. Wymieniane na nowe są wszystkie elementy zewnętrzne (obudowa, ramki, wyświetlacz itp.) na fabrycznie nowe oraz te części wewnętrzne które podczas testów wykazały nadmierne zużycie. Pod względem wydajności i wyglądu telefon nie różni się niczym od fabrycznie nowego. Dodatkowo wszystkie dołączone akcesoria wraz z baterią wymienione są na fabrycznie nowe i oryginalne.
Taki produkt również posiada gwarancję.